• 17 czerwca 2024

Buty Timberland od dawna są cenione przez użytkowników preferujących stylowe i wysokiej jakości obuwie.

Czy Timberlandy są wygodne

Ta popularna marka pojawiła się na początku XX wieku. Buty Timberland są wykonane przy użyciu unikalnej technologii: podeszwa jest połączona z cholewką za pomocą metody bezszwowej. Ta funkcja pozwala całkowicie wyeliminować wnikanie wilgoci do buta. Ponadto buty te są bardzo wygodne w noszeniu. Jakie jeszcze zalety ma obuwie Timberland? Buty wyróżniają się następującymi cechami:

• Dzięki unikalnemu wzornictwu produkty Timberland są łatwo rozpoznawalne. Cechuje je minimalizm, ale mimo to są stylowe i oryginalne. Obuwie tej firmy jest niezawodne, mocne, odporne na zużycie i trwałe.

• Zapewnienie ciepła to główna zaleta, jaką mają obuwie Timberland. Buty w ujemnych temperaturach zachowuje swój wygląd, nie psuje się, nie pękają. W deszczową pogodę możesz mieć pewność, że stopy pozostaną suche. Buty idealnie nadają się do wędrówek na długich dystansach, stopy nie męczą się, dzięki bezpiecznie zamocowanej podeszwie.

• Te buty pasują do każdej stylizacji, można je łączyć niemal ze wszystkim.

• Do produkcji obuwia używany jest nubuk i skóra najwyższej jakości, ciepły i miękki kołnierz, gumowe podeszwy, wytrzymałe sznurowadła. Istnieją modele zimowe i półsezonowe. Buty zimowe posiadają wysokiej jakości ocieplenie.

• Buty produkowane są w Indiach, Brazylii, Chinach i USA, a ścisła, stała kontrola wszystkich procesów pozwala na utrzymanie wysokiej jakości butów Timberland. Buty to sneakersy, oryginalne mokasyny, sandały, topsidery. Wszystkie modele są wygodne i trwałe.

Jak sprawdzić rozmiar buta Timberland

Timberlandy to stylowe i wygodne buty, które stały się niezwykle popularne. Świetnie sprawdzają się zarówno w środowisku miejskim, jak i podczas aktywności na świeżym powietrzu. Odporność na zużycie pozwala używać tych butów w absolutnie każdych warunkach. Jak prawidłowo przymierzyć obuwie Timberland? Buty są dostępne w rodzajach męskim, damskim i dziecięcym. Rozmiar stopy można określić na różne sposoby.

Najprościej jest wyjąć wkładkę z buta, jaki masz i zmierzyć. Nie jest to jednak najdokładniejsza metoda. Znacznie lepszą opcją byłoby określenie bezpośredniej długości stopy. Aby zmierzyć rozmiar stopy, postaw ją na kartce papieru i zakreśl ją długopisem lub ołówkiem. To samo należy zrobić z drugą nogą. Następnie zmierz odległość od dużego palca do pięty, przy czym linijka powinna znajdować się wzdłuż stopy, a nie po przekątnej. Zwykle u większości osób długość ta może różnić się o 1-5 milimetrów na obu stopach. Lepiej wybierać buty według najwyższej wartości. Pomiarów najlepiej dokonywać wieczorem, ponieważ u większości osób noga w miarę chodzenia puchnie, a długość stopy może się zwiększyć.

Bardzo ważne jest, aby dokładnie wybrać rozmiar w swojej tabeli, w przeciwnym razie możesz znaleźć się w sytuacji, w której buty będą na ciebie za ciasne lub wręcz przeciwnie, będą leżeć za luźno. Korzystanie z tabeli jest praktycznie i nieodzowne w przypadku gdy kupujemy buty w sklepie internetowym. Jednak nie przejmuj się, zawsze możesz dokonać wymiany lub zwrotu pary butów. Masz na to 14 dni.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top