• 25 lipca 2024

Fuksja jest jednym z bardziej intensywnych odcieni różu. Kolor ten od kilku sezonów utrzymuje się na szczytach popularności. W kolorze fuksji możesz kupić nie tylko ubrania, ale także dodatki i buty. Kolor fuksja jest bardzo mocny, kryje w sobie wiele pułapek. Decydując się na niego musisz pamiętać, że podkreśla on nie tylko zalety urody, ale także jej mankamenty. Nie jest przy tym odpowiedni dla wszystkich typów urody, nie ze wszystkimi barwami łączy się też równie dobrze.

Czym się różni magenta od fuksji?

Zarówno kolor fuksja, jak i magenta należą do odcieni różu, są bardzo do siebie podobne, dlatego też wiele osób myli je ze sobą. W rzeczywistości jest pomiędzy tymi barwami kilka różnic. Kolor fuksja otrzymano poprzez połączenie w równych proporcjach koloru niebieskiego i czerwonego. W efekcie powstała barwa z lekko fioletową poświatą. Kolor magenta powstał poprzez połączenie koloru czerwonego i fioletowego. W efekcie powstał mocno nasycony odcień różu. Fuksja jest kolorem, w którym do twarzy jest zarówno kobietom o ciepłym, jak i o chłodnym typie urody. W tym kolorze doskonale będziesz wyglądała, jeżeli Twój typ urody to zima. Jeżeli Twój typ urody to jesień, kolor fuksja również jest odpowiedni dla Ciebie. Pamiętaj tylko, aby nie wybierać w tym kolorze ubrań i dodatków, które będą znajdować się blisko twarzy. Ten nasycony kolor z dodatkiem fioletu świetnie wygląda przy opalonej skórze. Zrezygnuj z niego, jeśli masz piegi i rude włosy, nie jest odpowiedni dla Ciebie także wtedy, gdy Twój typ urody to ciepła wiosna.

Ubrania w kolorze fuksji

Jakie dodatki do koloru fuksji?

Kolor fuksja doskonale współgra z wieloma barwami, w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć możesz wybrać takie w stonowanych lub wyrazistych barwach. Twoja stylizacja będzie szykowna i elegancka, jeżeli zdecydujesz się na dodatki w kolorze białym albo czarnym. Do tego wyrazistego koloru pasują również jasne i ciemne odcienie szarości oraz beż. Jeżeli tworzysz outfit na bardziej oficjalne okazje, do fuksjowej kreacji możesz dobrać dodatki w odcieniu głębokiego granatu. Świetnie sprawdzą się również te w kolorze ciemnego brązu i oliwkowej zieleni. Kreacja w kolorze fuksji wiele zyska, gdy połączysz ją z dodatkami w złotym kolorze. Lubisz bawić się modą i zależy Ci na stworzeniu stylizacji, która pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu? Postaw na dodatki w kolorze pomarańczowym albo czerwonym. Możesz zdecydować się również na dodatki w odcieniu pudrowego różu, a nawet fioletu. Możesz spróbować połączyć fuksję z neonowymi odcieniami zielonego, kolorem bordo albo jasnymi odcieniami błękitu.

Fuksja to żywy kolor, który powstał z połączenia barwy niebieskiej i czerwonej zmieszanych ze sobą w równych proporcjach. Swoją nazwę zawdzięcza roślinie, której kwiaty mają taką właśnie barwę. Kolor ten podbił serca wielu kobiet już kilka lat temu i wciąż jest na topie. Kolor fuksja ma tę zaletę, że sprawdza się zarówno w codziennych, jak i eleganckich outfitach. Jest idealny dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu, obok stylizacji w tym kolorze nie sposób przejść obojętnie.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top