• 22 maja 2024

Uczucia mężczyzn i ich emocje często bywają nieopisane. Nic w tym dziwnego. Najczęściej skupiamy się na tym w jaki sposób, to kobieta odbiera relacje w związku.

Kiedy mężczyzna jest szczęśliwy w związku

Według psychologów, mężczyzna szczęśliwy w związku stale inicjuje kontakt fizyczny. I wcale nie chodzi tu o seks, a o „obowiązkowe” pocałunki i dotknięcia podczas spotkania lub rozstania. Jeśli mężczyzna kocha, jest kochany i jest szczęśliwy w związku, nieustannie chce dotykać kobiety, którą kocha – przytulać, całować, pieścić itp. I wygląda całkiem naturalnie i bardzo uroczo. Jeśli mężczyzna jest zainteresowany tym, jak sobie radzisz i co u ciebie nowego, oznacza to, że jest z tobą naprawdę szczęśliwy w związku i nie chce cię opuścić.

Szczęśliwy mężczyzna wyznaje miłość. Co może być przyjemniejszego niż małe deklaracje miłości. Jeśli mężczyzna jest szczęśliwy, na pewno znajdzie 100 i 1 powód, by codziennie wyznawać ci swoją miłość.

Mężczyzna w takim przypadku stara się dbać o swój wygląd. Dla mężczyzny, który ceni swoją kobietę i związki, ważne jest, jak wygląda, jak pachnie, co ma na sobie itp. Niechlujny wygląd wskazuje na utratę zainteresowania zarówno sobą, jak i swoją kobietą. Człowiek, który wychodzi z inicjatywą, oferując swoją pomoc w gotowaniu, sprzątaniu, zmywaniu naczyń i dobrowolnie dzieląc się z tobą obowiązkami domowymi, jest z pewnością zaangażowany w wasz związek. I taki mężczyzna jest chyba naprawdę szczęśliwy w związku z tobą.

Po czym poznać, że facet jest w Tobie zakochany

Zwróć uwagę, czy zmieniają się nawyki pielęgnacyjne mężczyzny. Być może zaczął aktywniej używać perfum, częściej się goli, chodził do fryzjera i przycina brodę, a może zaczął nosić koszule zamiast zwykłych bluz. Zwiększona dbałość o własny wygląd może wskazywać, że mężczyzna naprawdę chce ci się podobać.

Być może zaczął cię częściej dotykać, jakby nieumyślnie - to oczywiście nie chodzi o molestowanie, ale o przypadkowy kontakt - oboje sięgnęliście po jeden przycisk w windzie lub rozmawiając o czymś, wziął cię za rękę. Zakochany mężczyzna może łatwiej wpuścić cię w swoją przestrzeń osobistą. Nie odsunie się instynktownie, jeśli sama będziesz bardzo blisko, nie cofnie twojej ręki, jeśli przypadkowo go dotkniesz. Obchodzi go, co się z tobą stanie. Jeśli więc nie jest kompletnym egoistą, sam zauważy, kiedy potrzebujesz pomocy.

Co zdradza zakochanego mężczyznę? Prawdopodobnie ten szczególny dreszczyk emocji, który ogarnia go przed spotkaniem z tobą. Serce bije aktywniej, puls przyspiesza, krew napływa do twarzy. To skok hormonalny, więc jego ciało zdradza podekscytowanie – randka jest dla niego przyjemna, ale stresująca.

Po czym poznać że facet cię pożąda

Ktoś kiedyś napisał, że pożądanie seksualne pojawia się w przypływie namiętności, nie powstaje od zera. Jest to szczególnie widoczne, gdy uczucia są wzajemne. Jeśli facet cię chce, zrozumiesz to podświadomie i poczujesz to fizycznie. Istnieje wiele nieoczywistych znaków, że facet cię pożąda takich jak sposób, w jaki trzyma cię za ręce, jak stawia stopy itp. Kluczem jest tu kontakt fizyczny. Jeśli próbuje cię przytulić, nieustannie chwyta za rękę, stara się być blisko ciebie, to widomy znak, że cię pożąda.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top