• 22 maja 2024

Bardzo często zdarza się, że zdradzający partner wysyła nam sygnały, po których możemy poznać, że jest nam niewierny. Na co zwrócić uwagę w zachowaniu partnera, jeśli podejrzewamy go o zdradę?

Jakie są pierwsze objawy zdrady

Jeśli twój partner złości się z powodu głupich drobnostek, a ty nie zauważyłaś u niego wcześniej takiego zachowania, może to oznaczać, że podświadomie chce się z tobą pokłócić. Niekoniecznie musi to oznaczać zdradę, ale może być jedną z przyczyn. Dlatego, jeśli coś takiego nagle pojawi się w jego zachowaniu, zapytaj go bezpośrednio, co jest nie tak.

Brak hasła w telefonie lub udostępnianie go tylko najbliższym jest rzeczą normalną. Ale jeśli twój chłopak bez problemu udostępniał ci swój telefon, a teraz zmienił hasło i przestał ci je podawać, może to oznaczać, że coś jest nie tak. Oczywiście istnieje możliwość, że przygotuje dla ciebie jakąś niespodziankę, jednak lepiej zachować ostrożność i otwarcie z nim o tym porozmawiać.

Określając, jak zachowuje się osoba która zdradza, nie sposób nie wspomnieć o portalach społecznościowych. Niektórzy ludzie po prostu nie lubią publikować niczego w mediach społecznościowych i nie ma w tym nic złego. Jeśli twój chłopak raz w roku aktualizuje Instagram lub w ogóle go nie używa, nie ma potrzeby podnosić alarmu. Ale jeśli wcześniej systematycznie publikował z tobą zdjęcia, kręcił filmy, a teraz nie ma cię w jego relacjach, może to oznaczać, że nie chce, aby jego subskrybenci wiedzieli, że jest w związku. Zapytaj go, dlaczego to robi – może ma sensowne wyjaśnienie.

Co wskazuje na zdradę?

Co wskazuje na zdradę?

To jak zachowuje się osoba, która zdradza, zależy od długości i charakteru związku. Bliskość fizyczna jest ważną częścią związku. Niezależnie od tego, czy są to uściski, pocałunki czy cokolwiek innego, wszystko to wzmacnia relację. Jeśli jednak twój chłopak przez długi czas nie jest aktywny i nie reaguje na twoje działania, może to oznaczać, że coś jest nie tak. Powodem niekoniecznie będzie zdrada - może istnieć ogromna liczba opcji odmowy fizycznej intymności, w tym różne blokady psychologiczne - ale niestety jest to jedna z opcji.

Wiadomo, że w związku ważny jest nie tylko aspekt fizyczny, ale także emocjonalny. Jeśli twój partner nie jest zaangażowany emocjonalnie – jest ciągle zamknięty w sobie, nie słucha cię, rzadko sam zaczyna rozmowę, choć kiedyś był jak najbardziej rozmowny – to też świadczy o tym, że coś się dzieje. Znów nie wszystko może mieć związek ze zdradą, ale i tak lepiej porozmawiać o tej sytuacji i dowiedzieć się, dlaczego tak bardzo się zdystansował.

Kiedy ktoś zdradza, często czuje się zagrożony. Dlatego, jeśli zauważysz wyraźną zmianę w zachowaniu swojego partnera – nagle stał się niepewny i w jakiś sposób zestresowany– może to być kolejny dzwonek alarmowy.

To, że jesteś w związku, nie oznacza, że musisz pozostawać w kontakcie ze swoim partnerem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Istnieją pewne granice, które należy szanować, a jeśli twój chłopak ci ufa, jest mało prawdopodobne, że będzie ciągle pytał, gdzie jesteś. Jeśli to robi lub zaczął się tak zachowywać, to może to być oznaką zdrady – w tym przypadku musi wiedzieć, gdzie jesteś, abyś przypadkowo nie spotkała go z jego nową dziewczyną.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top